Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Burak ALTAY

Burak ALTAY

Toplumsal Farkındalık ve Destek Komisyonu Başkanı

1994 Zonguldak doğumlu olan Burak ALTAY, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Yedikule İlköğretim okulu’nda 2008 yılında tamamlamış ve daha sonra İstanbul Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek öğrenimine devam ederek 2013 yılında mezun olmuştur. Lise öğrenimine devam ederken 3 sene boyunca Kick Boks kursuna giderek Mavi Kuşak sahibi olmuştur.

Lisans öğrenimini Trakya Üniversitesi Tarih Bölümü’nde tamamlamıştır.

Lisans öğrenimi devam ederken British Side English Language School’da kurslara katılmıştır. Aldığı eğitimin karşılığında burada çalışarak ilk iş deneyimini kazanmıştır.

Üniversite hayatı boyunca çeşitli kulüplerde yer alarak aktif olmaya çalışmıştır. Üniversite hayatının 2.yılında Kızılay’da gönüllü olarak faaliyetlere katılmıştır. Yine lisans eğitimi devam ederken başladığı KOSGEB Girişimcilik Kursu’nu başarıyla tamamlayıp sertifika almaya hak kazanmıştır.

2016 yılında Değişim Rehberi Yönetim Danışmanlık Tic.Ltd.Şirketi’nin düzenlediği 12 saatlik NLP ile Satış Pazarlama konulu eğitime katılarak sertifikasını almıştır.

Üniversite hayatının son senesinde ise Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini başarıyla tamamlayarak Pedagojik Formasyon Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

GEPODER’in(Geleceğin Projeleri Derneği) kurucu üyelerindendir. Derneğin Toplumsal Farkındalık ve Destek Komisyonu başkanlığını yapmaktadır.

E-mail : toplumsaldestek@gepoder.org