Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Emrah MADEN

Emrah MADEN

Dış İlişkiler Komisyon Başkanı

1996 doğumlu olan Emrah MADEN, ilk ve orta öğrenimini Yenidoğan İlköğretim Okulu’nda tamamlayıp lise öğrenimini ise Tercih Koleji’nden mezun olarak tamamlamıştır. Şu anda Okan Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nda Adalet Bölümü 2.sınıf öğrencisidir. 

Öğrenciliğinin yanı sıra boş zamanlarında hobi olarak ney sanatı ve İngilizce alanında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Emrah MADEN, babasının turizm ve restaurant işleri ile meşgul olması sebebi ile 2005-2009 yılları arasında bu sektöründe çalışmıştır. 2010 yılında pastacılık sektöründe çalışmaya başlamış ve hala bu sektörde çalışmaya devam etmektedir.

2016-2018 yılları arasında HP MPS Partner Destek Teknoloji San. Tic.Ltd. Şirketi’nde Satış Direktörü olarak çalışmıştır.

Kendini geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyen Emrah MADEN Saygın&Saygın Danışmanlık şirketinde Oğuz Saygın’dan ‘Liderlik, İnsanları Tanıma Sanatı ve Etkili İletişim’ eğitimleri almıştır.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde ‘Çatışma Yönetimi, Zor İnsanlarla Baş Etme, Stres Yönetimi’ eğitimlerini tamamlamıştır. 

Ayrıca TÜMSİAD(Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği) çatısı altında çeşitli sunumlara, panellere, konferanslara, sempozyumlara ve eğitimlere katılmıştır. 
2013 yılından itibaren TÜMSİAD’ta çeşitli il ve ilçe görevlerinde aktif olarak yer almıştır. 

GEPODER’in(Geleceğin Projeleri Derneği) kurucu üyelerindendir. Hala yönetim kurulunda yer almaktadır.

E-mail : disiliskiler@gepoder.org