Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

İsmail KEKLİK

İsmail KEKLİK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1987 Malatya doğumlu olan İsmail KEKLİK lise öğrenimini ilk olarak Açık Öğretim Lisesi Genel Kültür bölümünü bitirip sonrasında ikinci lise olarak İstanbul İnönü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri bölümünde, Önlisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi bilgisayar teknolojileri ve programlama tamamlayarak şu anda Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesinde eğitim hayatına devam etmektedir.

2006 yılından bu yana bilişim sektöründe bilişim ve yazılım uzmanı olarak birçok projede görev almış ve devam etmektedir. 2012 yılında Fayda Bilişim şirketinin kurucularından olan İsmail Keklik web tabanlı,  web yazılımları, mobil yazılımlar, e-ticaret sistemleri vb. online yazılımları geliştirmekte olup Fayda Bilişim yazılım departman yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri takip etmek adına bilişim ve yazılım alanında birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır. Bilgisayar programlama ve yazılım alanında İşyeri Açma Belgesi (Ustalık Belgesi), Usta Öğreticilik Belgesi bulunan İsmail Keklik Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTU), Düzce Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi gibi üniversitelerden bilişim ve yazılım alanında birçok sertifikaya sahiptir.

Bilişim Teknolojileri, Bilişim Suçları, Yazılım ve Donanım ile ilgili televizyon, radyo ve üniversitelere konuşmacı olarak katılmış ve halen katılmaktadır. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Merkez Medya Bilişim Komisyonu, Genç Tümsiad İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkez Medya İletişim Bölge Koordinatörlüğünde ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış olup, halen Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını görevini yapmaya devam etmektedir. İsmail Keklik evli ve 2  (İkiz) çocuk babasıdır.

E-mail : ismail.keklik@gepoder.org