Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

İsmail KEKLİK

İsmail KEKLİK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 

İsmail KEKLİK lise öğrenimini ilk olarak Açık Öğretim Lisesi Genel Kültür bölümünü bitirip sonrasında ikinci lise olarak İstanbul İnönü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünde, Önlisans öğrenimini Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden 1. Lisansını tamamlamış olup şu anda Atatürk Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik 2. Önlisans, Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 2. Lisans öğrenimi ile eğitim hayatına devam etmektedir.

2006 yılından bu yana bilişim sektöründe bilişim ve yazılım uzmanı olarak birçok projede görev almış ve devam etmektedir. 2012 yılında Fayda Bilişim şirketinin kurucularından olan İsmail Keklik web tabanlı,  web yazılımları, mobil yazılımlar, e-ticaret sistemleri vb. online yazılımları geliştirmekte olup Fayda Bilişim yazılım departman yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri takip etmek adına bilişim ve yazılım alanında birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır. Bilgisayar programlama ve yazılım alanında İşyeri Açma Belgesi (Ustalık Belgesi), Usta Öğreticilik Belgesi bulunan İsmail Keklik Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTU), Düzce Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) gibi kurum ve kuruluşlardan bilişim ve yazılım alanında (65'in üzerinde) birçok sertifikaya sahiptir. Ayrıda Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri lisans öğrenimi esnasında "Onur Belgesi" almaya hak kazanmıştır.

Bilişim Teknolojileri, Bilişim Suçları, Yazılım ve Donanım ile ilgili televizyon, radyo ve üniversitelere konuşmacı olarak katılmış ve halen katılmaktadır. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Merkez Medya Bilişim Komisyonu, Genç Tümsiad İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyeliği ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış olup, halen Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını görevini yapmaya devam etmektedir.

E-mail : ismail.keklik@gepoder.org