Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Mehmet Emin TERZİOĞLU

Mehmet Emin TERZİOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1985 Libya doğumlu olan Mehmet Emin Terzioğlu lise öğrenimini Adıyaman Teknik Lise Bilgisayar Yazılım bölümünde, Önlisans öğrenimini Trakya Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünde, Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Bİlişim Sistemleri Bölümünde tamamlamış olup Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği Anabilim Dalı Bilişim Teknolojileri bölümünde Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamıştır.

2003 yılından bu yana çeşitli firmalarda bilişim departmanında yazılım ve donanım alanlarında görev almıştır. 2012 yılında Fayda Bilişim firması kurucu ortağı olarak bilişim sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir ve devam etmektedir. Çeşitli firmalara Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmeti vermiş ve bu hizmete devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri takip etmek adına bilişim alanında birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır. Bilgisayar yazılım alanında İşyeri Açma Belgesi (Ustalık Belgesi), Bilgisayar Donanım alanında Usta Öğreticilik Belgesi bulunan Mehmet Emin Terzioğlu Kırklareli Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTU), Düzce Üniversitesi gibi üniversitelerden bilişim alanında birçok sertifikaya sahiptir.

Bilişim Suçları, Bilişim Teknolojileri, Yazılım ve Donanım ile ilgili televizyon, radyo ve üniversitelere konuşmacı olarak katılmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmıştır ve sivil toplum kuruluşlarında görev yapmaya devam etmektedir. Terzioğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.

E-mail : mehmet.terzioglu@gepoder.org