Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

Semih UYKUTAN

Semih UYKUTAN

Genel Sekreter

1982 İstanbul Fatih doğumlu olan Semih UYKUTAN, Öğrenim hayatına devam ederken bir yandan da uzun yıllar makina imalat ve matbaacılık sektörlerinde hem sahada hemde yönetim birimlerinde çeşitli görevler üstlendikten sonra 2008 yılında baba mesleği olan matbaacılık alanında kendisine yeni bir pencere açarak Davetiye Dünyası ve Zarf Dünyası firmalarını faaliyete geçirerek ticaret hayatında kendi işinde devam etmeye başlamıştır.

Sosyal proje kapsamında ise Geleceğin Projeleri Derneği GEPODER'in Kurucu üyelerinden olup GEPODER Derneği Genel Sekreterlik görevini yapmaktadır.
                       
Çalıştığı kurumlarda CNC makinaları programlama, bilişim, grafik tasarım ve çeşitli birimlerde müdürlük görevleri üstlenmiş ve şuan ki konumu ile kendi işinin başında 12 yıldır ticaret hayatına devam etmektedir.

Semih UYKUTAN denize olan merakı küçük yaşta başlamış bu merak Deniz Kaptanı olmasına vesile olmuştur. Bunun yanında bir başka merakı ise vosvos tutkunu olmasıdır. Bu tutku 1973 Model 1303 S bir Kaplumbağ Volkswagen'nin kendisiyle buluşmasına neden olmuştur.

E-mail : semih.uykutan@gepoder.org