Haberler »  2019 Proje Yılı Olacak...

11 Ocak 2019
2019 Proje Yılı Olacak...

Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) olarak 2019 yılının ilk toplantısını Nurol Tower'da ki merkezimizde gerçekleştirdik.

2019'da gerçekleştireceğimiz projelerimiz hakkında istişarelerimiz sonucu 2019'un projelerimizin tüm insalığa katacağı maneviyat duygusu ile hareket ederek yeni ve özel projelere imza atmak için ortak kanaate varıldı.

GEPODER Genel Başkanı Mehmet TERZİOĞLU '2019 Proje Yılı Olacağı' Söyledi...

Toplantıdan sonra değerlendirmeler yapan GEPODER Derneği Genel Başkanı Mehmet Terzioğlu toplantının çok verimli geçtiğini ve 2019'un yılında yapacağımız projeler ile 2019 Yılının Proje Yılı olacağını belirtti...

 


957 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Geçmişten Geleceğe Bir Yudum Nefes… Geçmişten Geleceğe Bir Yudum Nefes… Bir tutam nefes alsam, Bir avuç umut ile. Bir bakış sevinç alsam, Bir yu ... Devamı için tıklayınız.
2019 Proje Yılı Olacak... Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) olarak 2019 yılının ilk toplantısını Nurol Tower'da ki merkezimizde gerçekleşt ... Devamı için tıklayınız.
Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) Kimdir? Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) TANITIM Geleceğin Projeleri Derneği Vatandaşımız ile Devlet Kurumlarımız arası ... Devamı için tıklayınız.
Büyükçekmece Kaymakamı'nı Ziyaret Etttik... Geleceğin Projeleri Derneği ( GEPODER ) Başkanı Mehmet Terzioğlu ve Genel Sekreter Semih Tan Büyükçekmece Kaymakamı Mehm ... Devamı için tıklayınız.
Esenler Belediyesi'ni Ziyaret Ettik... Geleceğin Projeleri Derneği ( GEPODER ) Başkanı Mehmet Terzioğlu ve Genel Sekreter Semih Tan Esenler Belediyesi Plan Ve ... Devamı için tıklayınız.
Kağıthane Belediyesine Gepoder'den Ziyaret Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER)  Onursal Başkan Gurbet Altay, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Keklik, Genel Sekrete ... Devamı için tıklayınız.
Sosyal Medya Adreslerimiz Yenilendi Derneğimizin resmi sosyal medya adresleri hesapları kurumsal bir yapı için yenilenmiştir. Güncel adreslerimiz; facebo ... Devamı için tıklayınız.
Web sitemiz Yenilendi Geleceğin Projeleri Derneği - Gepoder olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye ... Devamı için tıklayınız.