Haberler »  Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) Kimdir?

11 Ocak 2019
Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) Kimdir?

Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) TANITIM

Geleceğin Projeleri Derneği Vatandaşımız ile Devlet Kurumlarımız arasında Projeler konusunda köprü vazifesi görmek amacıyla kurulmuş, gerek yönetim kurulu ve üyeleri tarafından sunulan projeler, gerek herhangi bir vatandaşımızın sunduğu projeleri enine boyuna tartışarak, geliştirerek, görüşmeler sağlayarak projenin veya projelerin danışmanlarımız aracılığı en sağlıklı bir biçimde sonuçlandırılması hedeflenmektedir.  Bu sayede Beyin göçü diye tabir edilen genç, dinamik, çalışkan beyinlerimiz yurt dışında değil ülkemizde kalarak hem yeni projeler üretmeye hem de mevcut projeyi ülkemize milletimize kazandırma noktasında önemli bir yol katedilmiş olacaktır. Toplumun temelini oluşturan ailelerimizden başlamak üzere ulaşabildiğimiz her kişiye kültürümüzü, örf, adet, gelenek, göreneklerimizi anlatarak hiçbir din, dil, ırk ayrımı yapmadan birlik ve beraberlik içerisinde yaşamayı hedefleyen derneğimiz bu konuda/konularda eğitim ve seminerler düzenlemeyi planlamaktadır.

 

Geleceğin Projeleri Derneği Eğitim, Dil, Din, Kültür, Sanat, Ekonomi, Tarih, Edebiyat, Spor, Mimari Bilişim İletişim, Sosyoloji ve Düşünce gibi bir çok konudaki projeleri kabul ederek milletimize hizmet vermeye çalışmaktadır. 11 Komisyonumuz ile Komisyon Başkanlarımız, ekipleri ile birlikte çok güzel çalışmalara imza atmak üzere hazır beklemektedirler. Gelenekten Geleceğe prensibini en önde tutan derneğimiz Çocuklarımız ve Gençlerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın hizmetinde olan derneğimize projelerinizi gerçekleştirmek üzere bekliyoruz. Ekibimiz profesyonel bir şekilde gönüllü olarak gönülden çalışarak milletimizin, ülkemizin kalkınması için çaba göstermektedir. Tüm Geleceğin Projeleri Derneği (Gepoder) Ailesine ve milletimize teşekkür ediyor, güzel projelerde buluşmayı diliyoruz.

İletişim : info@gepoder.orgwww.gepoder.org


981 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Geçmişten Geleceğe Bir Yudum Nefes… Geçmişten Geleceğe Bir Yudum Nefes… Bir tutam nefes alsam, Bir avuç umut ile. Bir bakış sevinç alsam, Bir yu ... Devamı için tıklayınız.
2019 Proje Yılı Olacak... Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) olarak 2019 yılının ilk toplantısını Nurol Tower'da ki merkezimizde gerçekleşt ... Devamı için tıklayınız.
Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) Kimdir? Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER) TANITIM Geleceğin Projeleri Derneği Vatandaşımız ile Devlet Kurumlarımız arası ... Devamı için tıklayınız.
Büyükçekmece Kaymakamı'nı Ziyaret Etttik... Geleceğin Projeleri Derneği ( GEPODER ) Başkanı Mehmet Terzioğlu ve Genel Sekreter Semih Tan Büyükçekmece Kaymakamı Mehm ... Devamı için tıklayınız.
Esenler Belediyesi'ni Ziyaret Ettik... Geleceğin Projeleri Derneği ( GEPODER ) Başkanı Mehmet Terzioğlu ve Genel Sekreter Semih Tan Esenler Belediyesi Plan Ve ... Devamı için tıklayınız.
Kağıthane Belediyesine Gepoder'den Ziyaret Geleceğin Projeleri Derneği (GEPODER)  Onursal Başkan Gurbet Altay, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Keklik, Genel Sekrete ... Devamı için tıklayınız.
Sosyal Medya Adreslerimiz Yenilendi Derneğimizin resmi sosyal medya adresleri hesapları kurumsal bir yapı için yenilenmiştir. Güncel adreslerimiz; facebo ... Devamı için tıklayınız.
Web sitemiz Yenilendi Geleceğin Projeleri Derneği - Gepoder olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye ... Devamı için tıklayınız.